_136

Má v budoucnu česká populace očekávat totéž, co se odehrává nebo odehrávalo teď v USA?

Dal jsem si tu otázku,jestli i česko-cizinecké obyvatelstvo česka v budoucnu by mohlo také očekávat to samé co se ted odehrava v USA,rabování,de­mostrace,rozbí­jení výloh a zapalování budov i aut a to např. z duvodu velmi špatného politickému systému české země a jeho obyvatelstva které chudne den co den. díky

Nejlepší odpověď
Edison

Ne. Především… kdes vzal, že obyvatelstvo chudne???? To je bohapustý nesmysl! žijeme si extrémě nad poměry. Jen někdy o něco malinko méně.

Další odpovědi
Pepa25

V USA není problém s cizinci. Rabování neprobíhá z ekonomických důvodů. Nemáme „velmi špatný politický systém“. Naše obyvatelstvo nechudne.

P.S. Velmi špatný je především pravopis některých tazatelů 😛

zjentek

Ale no tak jistě, chování se liší jedinec od jedince a kdyby v USA měli na stejný počet obyvatel stejný počet nevyzrálých rasistických hajzlů, jako je tomu u nás v Čechách s tím, že počet „barevných“ by tam zůstal zachován, tak tam mají prakticky nekončící občanskou válku s každodenními incidenty, podobnými tomu poslednímu. Hoď doma kamenem a trefíš zoufalce, který hledá někoho, do koho by si promítl svou osobní frustraci, což je národní hrdostí – vítej při poznání dědictví postkomunistické Črdele, kde projev lítosti a citu je stále projevem slabosti! Kdyby se policie u nás dokázala semknout s národem stejně tak, jako to teď předvedla většina policistů v USA v souvislosti s Flojdem, no tak POTĚŠ KOŠTĚ, bo by se semkli PRÁVĚ S RASISMEM a pak Bůchraň ty protestující!

A to, co zde nazýváš „velmi špatným politickým systémem“, je důsledek prachsprostýho konzumu a z něj logicky plynoucí chudoby, do které I ZDE SPĚCHÁME! Jenže USA má před námi v konzumu náskok tak 70 let, na rozdíl třeba od západních sousedů, kde náskok není tak markantní, ale je. Konzum je pyramidový systém a i kdyby chudí v systému byly nakrásně mrtví, na konec pyramidy se dostanou bohatší. A víme, co udělá i slabé zvířátko, když mu ohrozíš jaho noru či pelíšek? Zaútočí…

V Americe již mohou být pomalu příznivější mezilidské vztahy, než jaké terrve začínají u nás. Jen to zle vnímáme, jsme rádi optimisty. (;