Lumpy

Má tu někdo stejný zájmy jako já??

Chtěl bych se dozvědět jestli sou lidi ode mě hodně odlišný:) Takže rád hraju PC hry (samozřejmě ty nový :)), rád kreslim, čtu, ňákej ten sport ( fakt ale mílo), fyzika a a astronomie.

Odpovědi
quentos

máme společný to kreslení a četbu ;{)>

fablen

já jen tu četbu 🙂

damm

já na pc free cell, čtení a hlavně ležing!!!

Fun1k

Ano, vše jak ty. Akorát ot kreslení mi nejde. :)

anonym

Posloucham hudbu, hraju hry, koukam na telku občas čumím z okna, jindy mluvím do telefonu, ondy luštím písmenka abecedy nebo zkouším pochopit příběh alespoň z obrázků. Když nestihám autobus sportovním klusem ho doběhnu, když napadne sníh kloužu dolů po svahu (samozřejmě na Novém prkně). Teď jsem zrovna velmi zaujat specifickými trendy japonské jaderné energetiky a ve volném čase si přepočítám národní dluh na jednu hlavu, abych mohl s ostatními nadávat na politickou chamraď s půllitrem v ruce.

Bojím se, že jsem příliš unikátní 🙂 … a jaké zájmy máte vy, bando tuctová ?

🙂
promin za tu ironii, nedalo mi to

arygnoc

Na PC hry nemám moc času, sem tam pokračuji v Baldurs Gates, kniha, matika a všechno s tím související, historie, lexikografie (http://heureka­.tym.sk – moje dílko), vesmír, astronautika, UFO, víno, ženské, Akta X, Red Dwarf a mnoho jiného.

Vynalézám dilatátor času (potřeboval bych, aby den měl aspoň 60 hodin, nic nestíhám).

No prostě normální ujetý chlap.