Dekaricek

Má to vůbec cenu?

Má cenu se snažit sbalit holku, která má ráda jinyho kluka? jestli jo… jak na to?

Nejlepší odpověď
kropitko

když má ráda jiného kluka,tak asi těžko

Další odpovědi
anonym

Co myslíš ty,Romeo? Představ si sebe sama na místě toho jinyho kluka.

afro.minerva

Pokud někoho má a nechá se od tebe sbalit, tak sama o sobě nestojí za nic. Holek jsou mraky. Nech ji bejt. Nestojí to za to.

Nuk nuk

Myslím, že to smysl nemá – nebo spíš, není to dobrý nápad.
Za prvé souhlasím s Bubčou. Vy byste asi taky nebyl nadšený, kdyby Vám někdo přebral slečnu.
A za druhé, pokud by se taková holka nechala přebrat, pak by to bylo jen znamení toho, že za moc nestojí, protože neumí být ve vztahu stálá.

oskar

Tyto praktika,už existuji od nepaměti.

anonym

Pokud má ráda svého kluka jako ty máš rád ji, tak se to dost kříží a asi to nevyjde…

Michal

Počkej si,třeba se naskytne příležitost.