Kepler

Má to těžší ženská bez chlapa, nebo chlap bez ženský? A proč?

Nejlepší odpověď
Drap

Nelze paušalizovat. U každého jedince jsou jiné potřeby a naprosto odlišné podmínky. A těžší pro co? Uživit se, s bydlením, se zaměstnáním, s úklidem, s výchovou dětí či těžší z úplně jiných důvodů?

Další odpovědi
Mc Merkurion

… zapomínáš, že dnešní generace propagují genderovou rovnoprávnost, takže tato otázka je velmi nevhodná !!!

… těžkej život bez ženský a ještě těžší s nima … zas ale na koho by člověk nadával a kdo by za vše mohl ???

marci1

Co se týká praktických věcí, ono asi záleží na tom, jak je kdo pracovitý, zručný a dokáže si poradit s každou situací. Je hodně mužů, kteří si hravě poradí s domácími pracemi (úklid, praní, vaření ap.) a zase hodně žen, které si dokáží poradit s drobnými opravářskými pracemi (vyměnit zámek u dveří, vyrobit poličku, opravit zásuvku ap).
Ale jinak je lepší být spolu. Už v bibli se píše: Ženy potřebují od mužů lásku a muži od žen úctu. 🙂

Rokio

Těžší to má podle mě chlap bez ženské.

Muž jenom vydělává, zatímco žena kromě práce se také musí starat o děti a dělat domácí práce. To je hlavní důvod, proč podle mého názoru to má muž bez ženy těžší.

aliendrone

Je to individuální a záleží to na mnoha faktorech a jejich vzájemných kombinacích. Například:

společenský člověk/vyžadující společnost – samorost/samotář
nízké příjmy – vysoké příjmy
abilitní – neschopný
atd. atd.. prostě všechná má svoje pozitiva i negativa.

ivzez

Podle mne to vyjde na stejno.

mosoj

Beru to podle zvířat. Pes bez feny pojde!!!

Kepler

Myslím to obecně, v běžném životě. Kdo je zpravidla soběstačnější, co ženská umí a co chlap ne a naopak.