Damiana

Má „TO“ tady být?

Vážení uživatelé a admini, opravdu je nutné, aby se zde vyskytovali podobní jedinci? Jsem za to, aby tento server držel svou úroveň a podobní členové byli vykázáni. Jsem hodně empatická, ale vulgaritu nesnesu (viz odpověď jedné a té samé osoby, která pokládá otázku.)
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-mam-delat-ach-jo

Zde ještě něco, pro ono „stvoření“
Dokazovat, kolik trapných podob máš – nikomu nemusíš, tvoje primitivní čeština tě vždy prozradí. Tohle není puberta ani schizofrenie, ale jen tvá vlastní blbost.
Přišla jsi na stránku, kde se lidé snaží druhým pomáhat. Neponižují, neshazují, věnovali ti svůj čas, vědomosti a zkušenosti. Ty jejich snahu shazuješ a porušuješ zdejší pravidla. Jen si úspěšně děláš nepřátele.

Pročetla jsem si tvé nevyrovnané otázky a místo asertivních reakcí některých příliš slušných kolegů bys spíš potřebovala pár výchovných facek. Tak to ber tak, že ti je posílám. Snad se ti někdo bude podobně věnovat i v reálu.

Pitomce si hledej jinde, tady tě to jistě po brzké ignoraci tvých „dotazů“ zdejšími uživateli, stejně přestane bavit.
(Svým „odhalením“ jsi vlastně na sebe ukázala a za hrubé porušení kodexu uživatele můžeš počítat s tím, že ti všechny tvé profily admin odstraní.)

Doplňuji:
Když jsem otázku vkládala, byl odkaz funkční, teď už je smazán. Odpověď v něm byla velmi, velmi vulgární a proto jsem již musela reagovat.

Nejlepší odpověď
annas

Damiano, Váš odkaz je nefunkční. Nevím, o koho jde, abych se mohla vyjádřit.

Další odpovědi
kapka

No, můj názor je, že pokud se mi některé otázky a odpovědi nelíbí, tak je mám buď ignorovat nebo nahlásit, pokud jsou v rozporu s kodexem /sprosté a tak/.
Ale z principu nesouhlasím s vyhazováním lidí odsud, jen proto, že se mi nelíbí otázka nebo odpověď, ale přitom není vulgární. Pokud by jich bylo vulgárních víc, tak by si toho admini určitě všimli a sami jednali. My, jako uživatelé tu nemáme právo nikoho lynčovat.
A mělo by se měřit všem stejně, ne jen podle věku a názorové vyzrálosti. Že tu někdo dává kvalitní odpovědi, tak ještě nemá právo sám porušovat kodex a říkat jiným uživatelům, že je spratek a tak. To není teď na Vás.
Nic ve zlém, říkám jen svůj názor. Pár lidí se tu nechalo vytočit, to je vše. Snad budu správně pochopena…

hanulka11

Plně souhlasím a je třeba jakmile taková individua sem přijdou ,ihned bez milosti jejich otázky mazat
Protože pokud tu budeme trpět takové …/nechci napsat co/ ztratí tento web na vážnosti a ztratí smysl proč byl založen .
Doplňuji:
není přece možné ,aby si tu kdejaký pubescent léčil své mindráky – to ne –

anci

Hergot fix já teda neznám Váš spor či o co přesně jde, klikla jsem na ten odkaz ve vaší otázce a pokud mohu říct svůj názor, mám pocit že se to tu začíná měnit v pěknej slepičinec.Proč se vždycky někde musí objevit nějaká prostoduchá osoba, která na webu týkající ho se, řekněme, každodenního poradenství obtěžuje ostatní lidi, píše nesmysly (ještě špatně česky) a propírá nějaké svoje komplexy navážením se do ostatních lidí. Slepice vykázat.

anonym

Damiano, někomu Váš dotaz vadil. Když jsem se na něj dívala před chvílí, byl v pořádku. Teď odkaz „někdo“ smazal.
Odpovídám tedy za to, co jsem si přečetla: NE, nemá to tady co dělat. Obtěžuje nás to všechny. O tomhle není ani smysl serveru, ani kodex, ani pravidla.
A jestli konečně nezačneme fungovat jinak, tak si ten balast tady jenom zasloužíme.

Illines

Uz se stalo.Kdo chce kam.........!

redy

Otevřela jsem ho,nestačím se divit co se tu děje.

Petra09

A ja si to precist nestihla.

Damiana

ad Annas: Jde o uživatele Yukí, který(á) zde má i své „temné“ alter ego CrazyDiddy. Otázky jsou nesmyslné a protiřečí si. Viz ta, ve které je „dementní“ mamince 65 let a uživateli(ce) 12 let. Pokud se nestal zázrak nebo uživatel(ka) není adoptivní, jedná se nejspíš o další blamáž dalších uživatelů.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/projevila-se-u-maminky-demence

V dalších projevech ale přidává na vulgaritě a negativní emočnosti, kterou nelze ignorovat nebo brát na lehkou váhu. Tím, že soukromě obtěžuje a stresuje jiné uživatele (viz Očko) se její (jeho) porucha stupňuje.