redy

Má to heslo?

Odešel mi modem už v pondělí, a tak sem dneska koupila novej.Tenhle, ZyXel P-660HN-T3A
A chci se zeptat jestli to heslo co je napsaný ze spoda na modemu, jako že mám tím pádem heslo, a nikdo se nemůže přes něj dostat.
Nebo ho musím nějak dát do noťasu?
Moc se omlouvám, ale snad mi rozumíte děkuju

Nejlepší odpověď
setapouch

Bohužel, nedá se odpovědět. Heslo může být do administrace krabičky nebo, pokud je to wi-fi přístupový bod (access point), pak to může být klíč.

V obou případech bych heslo změnil. Jestli je to heslo do administrace, pak bych vygeneroval náhodné na Netu, silné a dlouhé. Zas tak často ho nepotřebuješ. A jako první bych krabičku uvedl do továrního nastavení, aktualizoval firmware a pak znovu nastavil. Zejm. aby nebylo možné se k němu připojit z Internetu atd.

Další odpovědi
Putin

Ano, je to heslo; stačí ho opsat do kolonky a připojit. Snad jsem otázku pochopil správně. Dostat se přes něj není lehké, pokud se jedná o nejnovější zabezpečení.

gecco

Nevím, co je „napsaný ze spoda na modemu“…
Tady – http://www.ad­sl.cz/files/i­mages/hardware/na­vod-pro-modem-zyxel-prestige-660hn-t3a.pdf – máš manuál, strana 7.
___
Každopádně si toto heslo změň!! – protože je zná každý, kdo je schopný si přečíst tento manuál…
😉
Jak vytvořit rozumné heslo – http://www.czku­til.cz/tvorba-hesla-k-pocitaci-pristup-mail/ , je to můj text…
😉