Má to cenu si letos koupit sáňky?

Nejlepší odpověď
redy

Zrovna jsem si vybrala supr bazén.
Myslím, že budu dřív plavat v bazénu, než ty sáňkovat 🙂

Další odpovědi
marci1

Asi spíše kolečkové brusle. 🙂

Lamalam

Počkej na jaro, to budou ve slevě.

anonym

Ne,až příští rok.
Ale kup si hůlky ať neupadneš na náledí.

zjentek

tak si je přej, jako v tom fóru-
„Pepíčku, co bys chtěl k Vánocům, bratříčka nebo sestřičku?“
„No jestli ti to nerozerve pííp, tak sáňky!“

lexx

ano, u nás v e-shopu, provrtat spodní lištu rámu a přidělat kolečka, rovněž v nabídce jsou

Jakub Tlapal

Proč by ne. Sáňky se neztratí a na příští zimu je budeš mít a nebudeš je muset schánět. Já jsem objednal sáňky synovi vloni k Vánocům zde a taky jsme je využili až letos a jak to bylo super. Sotva napadl trochu sníh, už jsem je vytáhl a šli jsme sáňkovat. Mají nosnost 120 kg, tak jsem jezdil taky 😁 .

anonym

Jo, máš pravdu Jugare, koupím si hůlky, ale ty si vyfasuj protiskluzovou lopatu.

anonym

Já s lopatou nedělám dědoušku.

anonym

Mimochodem, jak ti říká vnučka? Mladíče?