Marty Koller

Má tato žena velké zuby? Je v pořádku, že mám stejně velké zuby jako ona?

Odpovědi
annas

Jaké zuby vám narostly, takové máte. Takže v tomto směru jsou v pořádku.

je zbytečné to řešit. Pokud je možné se zuby něco udělat, obraťte se na svého zubního lékaře.

Kepler

Zuby jsou velikostí v pohodě, ale má předkus a mezeru. Někomu se to ale může líbit. Úsměv je ta druhá nejlepší věc, která umí se svými ústy žena udělat.

tvaruzekcz

Četl jsem nedávno nějakou vědeckou studii, která tvrdí, že ženy, které se vzhledově ve tváři něčím odlišují (piha, velký nos, velké zuby, mezera mezi zuby, předkus, šilhání…) mají z evolučního hlediska mnohem větší šance u opačného pohlaví než ženy, které tyto odlišnosti nemají. Vysvětleno to bylo vědecky tak, že absolutní krása neexistuje a v totální symetrii nebo dokonce umělém navození této symetrie je pro muže cosi odpuzujícího. Právě proto se nám prý líbí přírodní materiály, třeba dřevo. Podlaha ze smrkových prken obsahuje suky, nerovnosti a praskliny – v tom je pro nás její nádhera.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.