johana 56

Má tatínek pravdu,když říká že důchod bude almužna?

Nejlepší odpověď
arygnoc

Nemá pravdu.
Almužna je už teď.
A jestli bude potom aspoň almužna, to se uvidí.

Vemte si k srdci, že asi bude Vaší povinností se o neho postarat.

Další odpovědi
Elk

Jestli patří Váš tatínek do střední vrstvy, tak má skutečně pravdu. Věřte mu.
Druhá otázka je, co to almužna je?
Je almužna větší než pakatel?
Pro lidi, co svojí prací něco vytvořili a dokázali je to pojem zřejmě velice konkrétní, dokáží si představit, co člověk k životu potřebuje a taky dokáže mít představu, kdy už jeho ocenění práce je almužnou nebo nikoli.
Pro rychlozbohatlíky by moha být almužna částka financí, se kterou by se obešla jedna, možná i několik rodin v průběhu měsíce.
Je to relativní pojem. Almužna může být pro školáka na základní škole dvacetikoruna, pro milionáře deset tisíc.
Jestli se takhle připravujeme předem na to, že budeme dostávat od státu v důchodu ALMUŽNU, tak už teď s tím bychom měli něco začít dělat, abychom tomu tak nebylo.
QUO VADIS ?

hornik.

Ano má pravdu. Pokud nějaký důchod bude.
http://www.od­hodlani.cz/do­kumenty/vyzva/

SajmonModer

Je mi líto, ale má pravdu a my mladí se důchodu ani nedožijem.

panenka

S tou naší vládou ano bude to almužna.

hanny 2

Co almužna,možná nebude žádnej!Tak už si všichni spořte nebo budete okusovat kořínky v lese!

Jsemtady

Kecá, almužna už skoro je, víš nebude žádnej.