Ganymede

Jak se říká člověku, který má rád všechny bez ohledu na jejich víru, barvu kůže, pohlaví či sexuální orientaci?

Clovek, krery ma rad vsechny nehledne na jejich viru, barvu kuze, pohlavi, sexualni orientaci.
Ma nejaky nazev?

Nejlepší odpověď
Kelt

Podle mne, je to normální člověk, spíše prostý, obyčejný člověk. Normální člověk se řídí určitými názory a normami okolí. Normální znamená průměrný, splývá s davem. Bohužel nás někteří jedinci dovedli k tomu, že určité lidi odsuzujeme podle vzdělání, barvy kůže, zájmů, víry a pod. Historie ukazuje škodlivost tohoto přesvědčení. Války, upalování čarodějnic a pod mají společného jmenovatele to, že jim tato vlastnost chybí.

Další odpovědi
Drap

Ano. Multikulturista

Gestas

Tolerantní člověk.

magorvkleci

filantrop
altruista
bisexuál

quentos

Filantrop.

aliendrone

Stručně řečeno – DEBIL. Nemyslím to urážlivě, debilita je nejnižší ze čtyř stupňů mentální nedostatečnosti. ;) :D

Normální člověk NEMŮŽE mít ÚPLNĚ všechny rád, tak to prostě je. :)

Emefej

Altruista?

Kepler

Lidumil, altruista, sluníčkář. Řečeno slovy jednoho politika, s odpuštěním i dobroser.

led

Človek… takto možno pomenovať ľudskú bytosť, ktorá má rada „vsechny nehledne na jejich viru, barvu kuze, pohlavi, sexualni orientaci“. Platí to pre ľudí dobrej vôle, dobrej mysli… – všimnite si, tu sa nehovorí o ľuďoch, ktorí prejavujú nekalé vlastnosti a záporné prejavy voči iným –

PS.
výnimočne musím súhlasiť aj s tvrdým vyjadrením kolegu aliendrone, „Normální člověk NEMŮŽE mít ÚPLNĚ všechny rád“. Naozaj má pravdu, len človek neschopný rozoznať dobro a zlo, hlavne tú zlú stránku od dobrej, je schopný mať rád všetkých bez ohľadu na ich činy. Ale nebudem zasahovať psychológom a psychiatrom do ich vedy, tak radšej skončím slovami, ktoré mnohí poznáte „Lidé, měl jsem vás rád. Bděte!“ (pre tých, čo tieto slová nepoznajú: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Julius_Fu%C4%8D%­C3%ADk )

zjentek

No to je přeci dobrák! ;)

Člověk hodný, dobrosrdečný („s dobrým srdcem“), dobromyslný.

On ten její je takový dobrák – třikrát mu zahnula a pokaždé jí odpustil.

Zdroj: http://cs.wik­tionary.org/wi­ki/dobr%C3%A1k