Má syn nárok na důchod?

DOBRY DEN CHTELA BYCH SE ZEPTAT MAM SYNA S VROZENOU ORTOPEDICKOU VADou.rika se tomu anomalie zeber a chrupavek.nejde to videt ale doktor rika ze to ma vrozené.ma narok na nejakej ten duchod. dekuji.maja

Odpovědi
Michal

Jednání o invalidním důchodě vašeho syna by měla zahájit vaše obvodní lékařka a krok za krokem se doberete výsledku.Mimochodem jsem také v invalidním důchodu a vím o čem mluvím,respektive píšu.Hodně štěstí při jednání.