zjentek

Má studenější uši člověk, nebo kočka?

Boltce, jak jinak.

Nejlepší odpověď
Kepler

To nevím, musel bych mít kontaktní teploměr, abych si to změřil. Ale když mrzlo a já neměl kulicha, tak sibiřský tygr usurijský na tom byl možná líp.

Další odpovědi
marci1

Cituji:
Kočičí ouška jsou míň „masitá“ než lidská a asi jimi protéká míň krve, která by je ohřívala, takže jako koncová vyčnívající „část těla“ mohou být krapet chladnější.

https://www.mo­drykocour.cz/fo­rum/viewtopic­.php?t=2930&sid=1f27441f­cff582fb4ca2832ad483ab­fb