Má Steam pobočku v Evropě a případně kde?

Odpovědi
annas

Steam je platforma společnosti Valve Corporation určená k digitální distribuci her a softwaru a zajištění multiplayerového a komunikačního zázemí pro hráče. Lze zde zakoupit a stáhnout mnoho her a softwaru pokrývajících celé spektrum žánrů.

Své produkty zde nabízí nejen Valve, ale také sto dalších vydavatelů, namátkou Strategy First, PopCap Games, THQ, 2K Games, Activision,
Capcom, Codemasters, Eidos Interactive, Firaxis Games, id Software, Ritual Entertainment, Rockstar Games, Sega, Take-Two Interactive, LucasArts, Epic Games a Ubisoft.

Podle tiskového prohlášení Valve se momentálně nepočítá s rozšířením nabídky jazykových portů, mezi kterými od podzimu roku 2008 nechybí čeština. V systému se můžete setkat s většinou jazyků Evropy, mimo států Pobaltí, východní a střední Evropy, a bývalé Jugoslávie. Dále je k dispozici americká angličtina, brazilská portugalština a několik asijských jazyků (japonština, korejština, thajština a čínština). atd.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Steam

Nedá se mluvit o pobočce, ale existují kurátoři. Např. Bohemia Caming Cast.

Jenže víc se nedovím, protože mě přivítají a píši, že se musí přihlásit.

Edison

Na co pobočku?