Avatar uživatele
tazatelka

Má společnost, poskytující klientovi služby, při zjištění nedoplatku za služby požadovat zaslání kopie dokladů?

Při zjištění legračního nedoplatku nám nejmenovaná společnost nechce uznat jako doklad kopii výpisu internetového bankovnictví a požaduje „kopii dokladu o úhradě“, kde by byly čitelné VS, číslo konta, z něhož platba šla a datum. To vše ale na kopiích internetových plateb čitelné je! Nechápeme. Mají vůbec právo po nás chtít papírovou kopii a k tomu bychom ji asi ještě měli poslat poštou. Díky za názory 🙂.
Doplňuji:
Pokud nemáme výpis za příslušný měsíc doma k mání, znamená to cválat do banky a vyžádat si ho?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4610 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

ČEZ? Baba v zákaznickém centru taky jednou po mně chtěla bůhvíjaké doklady, ale povedlo se mi ji okouzlit tak, že to nakonec šlo i bez nich.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
jiriii

já bych určitě došel do banky pro ten výpis(pokud nemáš int. bankovnictví)A co se týče té opčanky, nic bych jim neposílal. Zeptej se na to v bance. I kopie opčanky se dá zneužít!! Pokud to nemáš moc daleko tak si to tam raději zajdi vyřešit osobně. Je to jen můj názor..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tazatelka

To jiriii:
Právě že kopii IB z PC neuznávají za doklad, a žádají tu kopii dokladu o úhradě. Navíc ten papír jim musíme nějak doručit a ČP ho někde zašantročí, známe to. Za co, panebože, za co???

před 4608 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tazatelka

Ne ne, ČEZ to není. A jsme jejich čurbesem dostatečně zpruzeni, takže žádné okouzlování podnikat nehodláme. Původně po nás totiž chtěli částku několikanásobně vyšší, než je ta pidičástka, kterou skutečně dlužíme.

před 4610 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek