atriplex

Má současný mráz vliv na rychlost připojení (kabel UPC)?

Před několika dny, při těch mrazech se mi o dost zpomalil internet. Má na rychlost vliv ta velká zima a nebo mám zavirovaný počítač?

Odpovědi
Elk

Pokud neni kabel veden venkem, tak bych se spíše přikláněl k druhé variante. Nepíšete, jaký máte antivirák, ale mně stačí Microsoft Security Essentials, na čištění pc – Ccleaner a Advanted SystemCare Profesional, což jsou všechno programy ze Stahuj.cz a jsou zdarma.

Michal Kole

U kabelu nemyslím, že má počasí vliv na rychlost.

Počasí má vliv hlavně u WiFi, winmax, satelit když je námraza nebo sníh na anténě

Gollumek.88

vliv to na to určitě má, ale jen v případě, je-li kabel tažen třeba přes balkon. V baráku by musela být sakra zima, aby ten kabel zamrzl. Spíš bych se nejdřív podívala do svého pc, zkontrolovala kvalitním anitivrem (takže rozhodně ne avg nebo avast a podobné atrapy).