Avatar uživatele
anonym

Má smysl si kupovat jednokolku ikdyž nejsem artista a nechci se dobrovolně zmrzačit?

Kamarád by si rád koupil jednokolku,dost ho uchvatila jízda a triky na jednokolce,rád by si ji sice koupil ale má smysl si kupovat jednokolku ikdyž není cirkusovej artista a nechce se tímto dobrovolně zmrzačit? Děkuji p.s. Cena jednokolky je okolo 11.000kč

Zajímavá 0 před 2102 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Ať si pořídí hoverboard, je s tím MNOHEM VĚTŠÍ sranda a navíc to může být i praktické posunovadlo. Doporučuji, zvládne to za chvilku každý (Dokonce i moje sestra to zmákla za den – je jí 55let – a ta si dokázala při pochodovém cvičení vykloubit oba kotníky na fotbalovém hřišti šikulka!:D :D), i když udávané 2 minuty na osvojení jsou podle mne spíš sci-fi, mně osobně základy (rovnováha, jednoduchá jízda se zatáčením atd.) trvaly cca 30min. I když možná před 30–40 lety bych to možná dal do 5 minut. MOŽNÁ. ;) :) Máš vidět jak na mě mladí zobáci čumí, když jedu na nákup – dědek na hoverboardu, xixixi!!! :D :D :D

https://www.rcdar­ky.cz/cz-detail-1036-hoverboard-cerveny.html?gclid=­EAIaIQobChMIt­M3ot6m03AIVSrHtCh2kcg9n­EAQYBSABEgLjmvD_BwE

BTW – ten dojezd ber s rezervou, spíš je to 8–12km, záleží jak moc si těžký a jak moc jezdíš do kopce.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Nemusí být artista ani se mrzačit.
Stačí, když ho to bude bavit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Myslím, že to je čistě na kamarádovi. Bez ní se na tom nenaučí. I artista se na tom musí učit, neumí to od narození.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek