Má smysl si kupovat jednokolku ikdyž nejsem artista a nechci se dobrovolně zmrzačit?

Kamarád by si rád koupil jednokolku,dost ho uchvatila jízda a triky na jednokolce,rád by si ji sice koupil ale má smysl si kupovat jednokolku ikdyž není cirkusovej artista a nechce se tímto dobrovolně zmrzačit? Děkuji p.s. Cena jednokolky je okolo 11.000kč

Odpovědi
aliendrone

Ať si pořídí hoverboard, je s tím MNOHEM VĚTŠÍ sranda a navíc to může být i praktické posunovadlo. Doporučuji, zvládne to za chvilku každý (Dokonce i moje sestra to zmákla za den – je jí 55let – a ta si dokázala při pochodovém cvičení vykloubit oba kotníky na fotbalovém hřišti šikulka!:D :D), i když udávané 2 minuty na osvojení jsou podle mne spíš sci-fi, mně osobně základy (rovnováha, jednoduchá jízda se zatáčením atd.) trvaly cca 30min. I když možná před 30–40 lety bych to možná dal do 5 minut. MOŽNÁ. ;) :) Máš vidět jak na mě mladí zobáci čumí, když jedu na nákup – dědek na hoverboardu, xixixi!!! :D :D :D

https://www.rcdar­ky.cz/cz-detail-1036-hoverboard-cerveny.html?gclid=­EAIaIQobChMIt­M3ot6m03AIVSrHtCh2kcg9n­EAQYBSABEgLjmvD_BwE

BTW – ten dojezd ber s rezervou, spíš je to 8–12km, záleží jak moc si těžký a jak moc jezdíš do kopce.

terry

Nemusí být artista ani se mrzačit.
Stačí, když ho to bude bavit.

Edison

Myslím, že to je čistě na kamarádovi. Bez ní se na tom nenaučí. I artista se na tom musí učit, neumí to od narození.