Varskejkluk

Ma smysl pro nas uspesne absolventy autoskol davat si na auto samolepku,,za­catecnik,,? Berete na to ohledy vy zkuseni?

Berete na to ohled nebo spis nadavate kdyz udela nekso chybu?(chcipnuti auta,pomaly rozjezd..)

Nejlepší odpověď
Ametyst

To se hodí. Beru na to ohled, protože někdy ani zkušení suveréni za volantem nejsou předvídatelní. Často se směju, že nejdražší auta nemají blinkry ani světla.:-))

Další odpovědi
Kryšpín

To Z v dnešní době není vhodné

elkon

Dávám větší pozor.

paul1

Prní naše auto byla ojetá T603–2. Jeden soused-kamarád nám nalepil na zadní sklo Z a druhý den nám ho jiný soused strhnul s odůvodněním, že Tatra nemůže mít vzadu žádné Z, nikdo by ho nerespektoval a jen by se mi vysmáli.

Dochy

V provozu je málokdy šance včas zjisti, jestli ten co mně málem zabil má nebo nemá někde nějaké Z. Takže význam minimální. Navíc – víte o někom, kdo by tu nálepku také třeba po 5 letech sundal? Já ne. Takže za mně je to jen a jen obchodní politika firem vyrábějících nálepky 😉
A ještě: Kolik procent aut reálně používá jen jedna osoba? Já mám Z na autě, protože si nedávno udělala řidičák manželka.