barina

Má smysl přikrývat tiskárnu igelitem před prachem nebo se stejně rychleji opotřebuje tiskem?

Odpovědi
gecco

Jakou tiskárnu a kolik stran denně tiskneš???
😉
Ale obecně – dnešní tiskárny jsou proti padajícímu prachu velmi odolné, mnohem škodlivější je prach, který se uvolňuje z papíru…

cochee

Já ji přikrývám, dost se mi tam práší (vedle postele), když na to zapomenu, za pár dní mám v tiskárně pěknou vrstvičku.

anonym

u nás v práci odchází tiskárny právě prašností. každou chvíli je tam opravář a vysává z nich prach s tím, že prach je ničí