ivzez

Má smysl pokládat otázky, když tazatel není schopen porozumět odpovědím (nebo ochoten se nad odpověďmi zamyslet)?

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chtel-bych-zacit-bydlet-v-usa-co-vsechno-musim-splnovat-a-jak-na-to

Na tuto otázku tazatel dostal téměř stejné odpovědi, ale místo aby se nad nimi zamyslel, reagoval sprostě:
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-to-tu-za-bandu-dementu

A to nemluvím o tom, že si zřejmě nepřečetl zdejší pravidla.
Protože by jinak musel vědět, že mu tu nikdo neporadí, jak se do USA dostat nelegálně.

Nejlepší odpověď
Kepler

Je pravda, že některé odpovědi nebyly tak docela dobré, ale to ještě není důvod být takto vulgární. Spíše se divím, že na to admin nereagoval a že nereagoval ani zdejší mazálek, který často skrývá i zcela nezávadné otázky. Myslím, že tenhle James tady dlouho nevydrží.

Další odpovědi
nyjono

Těžko říct (napsat), když druhý dotaz – odkaz, byl vymazám.
Obecně si myslím, že na některé otázky je lepší neodpovídat. Tazatel to pak vzdá sám.

Kelt

Taky jsem na to reagoval, napsal jsem odpověď a dotaz. Je zvláštní, a to jsem už poznamenal, že nějaké otázky se mažou a jiné zůstávají. A přitom zůstávají ty s vulgárními výrazy.

ivzez

Podle mne byly v pořádku (správné) všechny odpovědi.
Jedna část správně poukazovala na to, že pravidla/podmínky určují USA,
druhá část odpovědí nasměrovala na legální získání pracovního povolení, zelené karty apod.

A protože je toho potřeba splnit spoustu, nebylo podle mne možné sem vypisovat všechno. Navíc by to ani nebylo „košer“, protože by se s tím asi nikdo nepsal, ale zkopíroval by text(y) odjinud.