agentpv

Má smysl koupit Lenovo B (od O2 ve slevě)? Nikdy jsem dotykáč neměl.

Na netu je málo recenzí – nejvíc lidem vadí „tichý“ reproduktor a nekvalitní foťák. Jo a můžu tam dát i jinou SIM než je O2?

Odpovědi
Jiří Bohumil

Pokud chceš kupovat „dotykáč“ tak si „proštuduj“ na netu nabídky, je jich spousta. Jde také o cenu a požadavky, které na mobil máš. Jaký je ten Lenovo B od O2, ve slevě nevím, nikdy jsem tyhle „slevové“ nekupoval. Takže kupuji pouze „neblokované“. Většinou si prohledám nabídky a poradím se s kamarádem, který je velmi dobře informovaný. V současné době mohu doporučit mobily Xiaomi Radmi 4, koupené u nás (e-shop TSBohemia). Jsou velmi dobře vybavené (procesor, paměti, foto, LTE) a mají výhodné ceny. Uvedený e-shop je ověřený a zatím s ním nebyly větší problémy.
Odkaz na e-shop: https://www.tsbo­hemia.cz/mobi­ly-a-tablety-mobilni-telefony-chytre-telefony_c8504.html

agentpv

Známí mi doporučili: cubot rainbow 2 myslíte, že je lepší ?