Lgee

Má smysl kupovat naučnou knihu z roku 2012?

Vědomostní/naučná kniha z roku 2012 má smysl ji kupovat? Nebo už je to přiliš zastaralé?

Nejlepší odpověď
Malvína

Široký pojem. Jedná se o nějaké konkrétní zaměření nebo je všeobecná? Zase tak zastaralá mi nepřijde. Spousta základních znalostí je stejná. Spíš byste měl uvážit, zda vám bude přínosem, nebo naopak obsahuje vědomosti, které už dávno znáte. Podívejte se na obsah nebo recenze na internetu. Možná by se dalo najít i pár stránek na ukázku v PDFku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.