Spartaboy

Má smysl holit si podpaží, jestliže se každý den umývám? Potil bych se přece stejně, akorát bych neměl chlupy.

Hodně se potím a beru antipsychotika a myslíte že to je těmi prášky to pocení nebo tím že celý den ležím?

Má smysl holit si podpaží jestliže se každý den umývám? Potil bych se přece stejně akorát bych neměl chlupy.

Nejlepší odpověď
elkon

Je to proti přírodě (a hloupá móda), ten kdo udržuje hygienu, nemá problém.

Další odpovědi
Edison

Jestli to má smysl, to víš jen a pouze ty.

DoTazatel

Lidi to holí jen z estetického hlediska.
Pocení může mít hodně faktorů (ale s ochlupením nesouvisí).

Drap

Nemá to smysl

zjentek

Má smysl, nemá smysl.............. Udělej kompromis – zakrať chlup na půl délky! (;

Potit se je možný z ležení (horko), z pohybu, z užití antipsychotik a i z pocitů, vyvstávajících bez nich (nevzal sis prášek).