Complex

Má slinivka ráda chilli?

Nejlepší odpověď
annas

V odkazu najdete přehled potravin, které má slinivka ráda a které nerada v tom smyslu, že by jí mohly ublížit. Samozřejmě záleží na tom, v jakém je stavu.

Mezi ty druhé patří ostré koření jako je chilli či kari pasta,.

https://www.slim­ming.cz/dieta-pri-zanetu-slinivky/

Další odpovědi
hapiky

Má ji ráda tak asi jako bacil lékárnu.

Drap

Onemocnění slinivky je dosti specifické a u každého se projevuje jinak a i rozdílná jídla daný jedinec potřebuje.

da ny

Podrážděná a zánětlivá NE!

Kepler

Když se to s ostrým kořením moc nepřehání, tak by to nemělo vadit. Ta moje slinivka je zatím bohudík zticha, za to řve můj jazyk a někdy pálí i annus. Ale tuž musí být fakt napalmové jídlo.

ivzez

Nemá a nejen proto, že je ostré.