KriKriKri

Má škoda octavia I, 1.9 TDI opravdu tak nesmrtelný a skvělý motor jak se říká v hospodě ? zkušenosti ?

Odpovědi
cappuccino

To zalezi na tom, po kolikatym pivu:)

EKSOT123

Měl jsem myslím ten samý motor v golfu. Jezdil dobře, ale když se blížilo 500 000 kiláků, něco v jednom válci prasklo, už si přesně nepamatuji, co to bylo. Každý kus holt není tak vydařený. Teď mám zánovní oktávku se zřejmě stejným motorem. Jenom na tom něco pozměnili, takže místo 66 má 84 kW a víc jak o půl litru menší spotřebu. Na extra dlouhé trase to občas dám i za 4.5 litru.

WTLS

Znám 3 kamarády co mají/měli klasiku Octavii 1.9TDI, po městě si to vezme jako každé jiné auto, ovšem dálky to jede fakt zadarmo dalo by se říct, no problémy kde se člověk podívá, záleží na předchozích majitelich, pravdou je že díly za pár korun.