Zvědavý

Má Sir Nicolas Winton nějaké (vlastní) děti ??

a pokud ano kolik jim je let ?? – zajímá mě to protože mu je už 105 let

Odpovědi
marci1

V roce 1952 se manželům Wintonovým narodil syn Nicholas, v roce 1953 dcera Barbara a jako poslední v roce
1956 syn Robin. Robin se ale narodil s duševním postižením, což Wintonovi zjišťují až po šesti
měsících jeho života. Ani jeden z nich do té doby neměl zkušenosti s člověkem s postižením, od
lékařů se jim nedostalo ani účasti ani pomoci. A tak zůstali se svým trápením sami. Dlouho váhali,
mají-li o syna pečovat doma, nebo jestli jej mají umístit do ústavu. Nakonec se rozhodli pro domácí
péči a podle svých slov toho nikdy nelitovali. Robin zemřel ve věku sedmi let.

Doplňuji:
http://is.jabok­.cz/th/6063/ja­bok_b/Sir_Nicho­las_Winton_a_je­ho_odkaz_budou­cim_generacim­.txt

Nazdar Bazar

Má velkou rodinu – syna Nicholase, dceru Barbaru, jejich partnery, dvě vnoučata ale manželka mu před pár lety zemřela.

anonym

goodnessrossi55@hotmail.com
ahoj drahá,
Mé jméno je miss Bože,
i, m zajímalo,
vy a je přátelský s
you.I by uvítal, kdyby se
seznámit co nejdříve,
můžete mi dostat přes můj soukromý
E_mail je uvedeno níže, takže můžeme
dostat se navzájem lépe poznat,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
Docela věřím, že můžeme začít
Odtud protože to trvá, kdo zná někoho.
a také jsem vám poslat moji fotku,
S pozdravem,

dobroty.
_____________­_______
goodnessrossi55@hotmail.com
hello dear ,
my name is miss Goodness,
i,m interested in knowing
you and being friendly with
you.i would appreciate if we
get acquainted as soon as possible,
you can reach me through my private
e_mail stated below so that we can
get to know each other better,
(goodnessrossi55@hotmail.com)
I quite believe that we can start
from here since it takes one to know someone.
and also i will send you my picture,
Yours truly,

goodness.

marci1

Omlouvám se, za „odskákaný“ text. 🙂