Complex

Má šelest v uších nějaké skryté výhody?

Nejlepší odpověď
led

Ano, môžte sa na to vyhovoriť, keď nechcete niekoho, niečo počúvať

Další odpovědi
annas

Výhody? To, že víte, že máte nějaké zdravotní problémy, jejichž příčina se dá špatně diagnostikovat.

Jednou z možných příčin je nevyrovnaná energie ledvin., tedy špatné prokrvení, jindy vadné obratle.

marci1

Bohužel žádné. Někteří lidé s tímto problémem páchají dokonce sebevraždy, jelikož tvrdili, že s tím nemohou žít a nepomáhají někdy ani antidepresiva.

Kepler

Jistě. Nemusí si kupovat velké lastury, aby slyšel šum a hukot moře. Jinak to může být celkem fajn, pro mně je to někdy uklidňující relax z mého mp3.

Edison

Když to dešifruješ, budeš vědět, na co myslí Alliendrone. Nebo jaké Ti dává podprahové příkazy… 😁