Má z toho někdo mindrák, když je člověk menší než vietnamští spoluobčané?

To i ty vietnamské prasata jsou menší od našich!

Odpovědi
anonym

To se s nima musíš poměřit,já to určitě nebudu.

led

Vo Vietname nie

anonym

Jugare, proč si pořádně nerozmyslíš odpověď?

anonym

Protože nevím,kde zas uděláš minelu v tvojí úpravě.

anonym

minelu, co to je?

led

Zlatý
standa

„Toto slovo vzniklo od slova "minout“ (cíl, prázdnou branku, atd.) a používá se výhradně ve sportovní mluvě. Prý jej kdysi vymyslel Jaromír Bosák, sportovní komentátor 🙂"
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/z-ceho-vzniklo-slovo-minela-chyba

anonym

Led, tady nejde přece o sport?
…používá se výhradně ve sportovní mluvě.

led

To sa opýtaj svojho priateľa, ktorý nevie,kde zas urobíš minelu (chybu) vo svojej úprave