panxnotdead

Má s tím někdo zkušenosti?

http://www.alo­pecia.cz/marbo­.php?aktivator Je to nějaký marbo aktivator, po kterým mají vyrůst vlasy. Chtěl bych se zeptat jestli s tim má někdo zkušenosti a jestli to opravdu funguje. díky

Nejlepší odpověď
anonym

Hezky jsi to umístil,do rubriky"ženy a zdraví".Takovéhle trable s padáním vlasů tu jeden pokládal,ten se tak naštval,že z toho byla bouřka ve sklenice vody a mazání jeho otázek adminy.Tuším,že David22 si říkal a na Slovensku Azulen používá „x“ jako ty.Taky ho smazali admini.To tě ty vlasy fakt tak trápí ? Tomáš dost špatné,tady pomůže jenom nastřelení vlasů nebo paruka (vyjde levněji) a můžeš si jí upravit rovnou do toho punkového číra…

Další odpovědi
Děda Louda

Takovéhle bláboly se šíří po staletí a je jen s podivem, že se vůbec ještě najde nějaký, eufemisticky řečeno, naiva, který se nechá ukecat a utratí peníze za podobné seriózně se tvářící placebo.

anonym

Kdyby to fungovalo, tak má každý hřívu http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=vyr%C5%AF­st%20vlasy

Lukasy

Tyto super věci zazračne jsou v 99% uplně neučinne.
Možna to trochu pomuže, ale nepujde to vubec poznat.

GM

2340 Kč jsou sice peníze, ale pokud nezkusíš, nebudeš vědět zda účinkuje. Asi také záleží na tom, jestli je tvoje hříva pouze prořídlá nebo chybí skoro úplně.

Damiana

Okamžitě mě napadl slogan: Bierhanzlova mast – na lysinu past!
Nevěř tomu, podívej se do odkazu a bude ti jasné, že tak snadno „přikouzlit“ háro nepůjde.
Neinvazivně paruka, jinak pouze transplantace vlasových štěpů – ale ty se nemusí „uchytit“…:-(

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­lopecie

venkovan

Neboj – holky berou i kluky bez vlasů. Pokud jsou k nim ohleduplní, respektují jejich názory a nemyslí si, že muži jsou ti, co musí vládnou světu.