LuK4S3k CZ

Má ředitel školy právo říct učitelkám aby při pracovce ze žáky naložily na traktor hnůj ?

Připadá mě to jako věc která nepatří do pracovky protože jsem to musely děla za deště a navíc toho hnoje bylo celkem velké množství. Má na to škola právo ? Ať si ho přece naloží sama když ho chce prodávat.

Nejlepší odpověď
Drap

Nevidím v tom naprosto nic co by vám mohlo vadit. Samozřejmě mimo odporu k práci.

Další odpovědi
anonym

A to jsi nepochopil, že pracovní vyučování není jen o tom něco vyrobit, ale také jak se ke které práci postavit?Vždyť panelákové děti neumějí ani vzít do ruky lopatu.
Pracovní vyučování je také o tom, jak které nářadí vzít do ruky a UMĚT S NÍM PRACOVAT a už je jedno co se s nářadím dělá.
Když jsem já chodil do školy, tak jsme ten hnůj nejenom nakládali, ale i rozhazovali po pozemku a učili se ho zarývat do země.
A jestli škola ten hnůj prodává, tak určitě za utržené peníze zase do školy koupí nějaké pomůcky, které zase VY, žáci, budete používat.

autacek

Právo na to má, neb obsah učebních osnov může přizpůsobit, navíc tímto se ani neodchýlil. Z Tebou uvedeného plyne, že lenost a závist jsou tvými věrnými druhy a nad strukturou svých kamarádů by ses měla zamyslet.

honza19hk

může, není to nic zakázaného,pokud se ovšem někomu nechce makat to už je věc druhá. Dnešní mládež tuhle práci nezná.Já v dětství házel hnůj skoro každý den a ne jen ve škole.

anonym

Jsou prázdniny!Kašli na to.

anonym

Pokud tazatel opravdu píše: .. na traktor, tak je ředitel hlupák. Už jste někdy viděli házet na traktor hnůj ? Já tedy ne. U nás se hází hnůj na valník, vlečku a další přípojné a závěsné zařízení.

Funna

vzhledem k tomu, že čeština není tvůj velký kobylek a životopisem se člověk při ucházení o práci prezentuje, budeš rád, když budeš umět vzít lopatu do ruky…ještě bys jim měl poděkovat…

Legends

Tak to je jasný. My se třeba staráme o skalku i během prázdnin :D