Avatar uživatele
LuK4S3k CZ

Má ředitel školy právo říct učitelkám aby při pracovce ze žáky naložily na traktor hnůj ?

Připadá mě to jako věc která nepatří do pracovky protože jsem to musely děla za deště a navíc toho hnoje bylo celkem velké množství. Má na to škola právo ? Ať si ho přece naloží sama když ho chce prodávat.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3948 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nevidím v tom naprosto nic co by vám mohlo vadit. Samozřejmě mimo odporu k práci.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

A to jsi nepochopil, že pracovní vyučování není jen o tom něco vyrobit, ale také jak se ke které práci postavit?Vždyť panelákové děti neumějí ani vzít do ruky lopatu.
Pracovní vyučování je také o tom, jak které nářadí vzít do ruky a UMĚT S NÍM PRACOVAT a už je jedno co se s nářadím dělá.
Když jsem já chodil do školy, tak jsme ten hnůj nejenom nakládali, ale i rozhazovali po pozemku a učili se ho zarývat do země.
A jestli škola ten hnůj prodává, tak určitě za utržené peníze zase do školy koupí nějaké pomůcky, které zase VY, žáci, budete používat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Právo na to má, neb obsah učebních osnov může přizpůsobit, navíc tímto se ani neodchýlil. Z Tebou uvedeného plyne, že lenost a závist jsou tvými věrnými druhy a nad strukturou svých kamarádů by ses měla zamyslet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

může, není to nic zakázaného,pokud se ovšem někomu nechce makat to už je věc druhá. Dnešní mládež tuhle práci nezná.Já v dětství házel hnůj skoro každý den a ne jen ve škole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsou prázdniny!Kašli na to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pokud tazatel opravdu píše: .. na traktor, tak je ředitel hlupák. Už jste někdy viděli házet na traktor hnůj ? Já tedy ne. U nás se hází hnůj na valník, vlečku a další přípojné a závěsné zařízení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

vzhledem k tomu, že čeština není tvůj velký kobylek a životopisem se člověk při ucházení o práci prezentuje, budeš rád, když budeš umět vzít lopatu do ruky…ještě bys jim měl poděkovat…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Legends

Tak to je jasný. My se třeba staráme o skalku i během prázdnin :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek