jana.odpoved

Ma Rakousko taky nejaky porad ci seznamku ve stylu Farmar hleda zenu?

Blby kecy si odpustte, nikoho nezajimaji.

Odpovědi
JežíšKristus

Farmář hledá ženu haha

Disraeli

Nevím, ale řekl bych že ne. Alespoň na tento námět nejspíš ne. Ale nesleduji ani nevyhledávám, tak kdo ví.
Něco takového má kromě Česka „jen“ Slovensko, Dánsko, Estonsko, Německo, Austrálie, Švýcarsko (které to mělo asi jako první – už v 80. letech) a další.
_____________­______________
Doplnění, ano má, Bauer sucht Frau (2005)
Mj, se můžeš podívat kolik verzí existuje: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Farmer_Wan­ts_a_Wife