hapiky

Má Putin jednoduše avšak výstižně řečeno „velké oči“?

Nebo ten strach o bezpečnost Ruska jen předstírá, aby Rusko získalo zpět to, co nenávratně ztratilo? Např. vliv nad státy východní Evropy?

Nejlepší odpověď
led

Nikdy nehovorte nikdy… Skúste túto zásadu dodržiavať, hlavne ak nepoznáte pozadie. Vidíte len to, čo vám je dovolené vidieť.
Nikdy nehovorte nikdy… Než sa vyjadríte, premýšľajte o svojom vyjadrení.

Další odpovědi
Krupice

Co takhle už trochu vypustit páru? Propaganda jede na obě strany, ukrajinská i ruská. Tečka.

hapiky

Led: Tak teď jste mě dojala: Nevím jestli se nemýlím, ale od Vás to vypadá, že se na ten ruský comeback třepete nedočkavostí.

led

hapiky s vašimi „bonmotmi“ ste trapný. Skúste zmeniť rétoriku. Nenúťte mi vaše názory, mám svoj rozum a skúsenosti.