Má prostitutka nárok na přestávku během několika hodinové soulože?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… jak může mít několikahodinovou soulož, když choděj většinou do hodinovýho hotelu >>> něco mi tu nesedí v počtech …

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě podle zákoníku. 30 minut nejpozději po 6 hodinách nepřetržité práce. Pokud ji neni ještě 18, tak se doba zkracuje na 4 hodiny.

autacek

Tak určitě, technologické přestávky jsou nutné, už třeba jen z toho důvodu, aby nedošlo k přeplnění.

ivzez

Má-li zaměstnavatele, má nárok na přestávku
nejdéle po 6 hodinách nepřetržité práce.

„Pracuje-li sama na sebe“, je jen na ní, jak si to zorganizuje.