Ametyst

Ma pro vás dnešní datum kromě zábavného rysu i hlubší význam?

Dnes 02 02 2020 , a čteme odzadu totéž: 02 02 2020.

Nejlepší odpověď
da ny

Tři dvojkové únorové dny mají přát štěstí na nové životní cestě (vztahy).
20. 02. 2020 má být vhodným dnem pro sňatky
https://www.jen­zeny.cz/horos­kopy/unor-2020-prinasi-magicka-data-ve-znameni-dvojek-zjistete-co-vas-ceka#utm_conten­t=freshnews&ut­m_term=2.%20%C3%BA­nora%202020&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz

Pro mne kromě zábavného rysu má význam pracovní. V podvečer jdu do práce : Hlubokého nic. :)

Další odpovědi
ten který je

Na dnešní den připadá křesťanský svátek Hromnice.

Kepler

Je to jenom zajímavost, jinak datum jako každé jiné.

Hufnágl

Dnešní datum je zajímavé i tím, že je 33 den v roce a zbývá ještě 333 dnů do konce roku.

anonym

Dnes má brácha narozky, to je všechno.

EKSOT123

Moc pěkné datum. Navíc dnes jsem se vzbudil v noci ve 2, pravděpodobně mohlo být 2:02. Jdu k oknu, otevřu je, podívám se nahoru a bác! Blesk a hrom! Bouřka. Vůbec si ze mně takhle asi někdo střílí. – Tuhle jdu po Brně, nálada pod psa přemítajíce budoucích vyhlídkách. Vtom mi sedlo na ruku slunéčko. Zvednu ruku a slunéčko se krásně vzneslo vzhůru. Kouknu kolem sebe a stojím před vchodem nějaké nadace s nápisem Hope! Ne, že by mě takové příhody nějak moc povzbudily, ale vtipné to je, to se musí uznat.
Vždycky jsem obdivoval skřivany, co si tady tak brzo počnou: Na hromnice musí skřivánek vrznout, i kdyby měl zmrznout. Hromnice: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hromnice_(sv%C3%A1­tek)

Kelt

Ano, byl jsem týden doma, nemocný a zítra jdu zase do práce. Tak si musím koupit něco na jídlo. Datum mohu číst dneska stejně zepředu i zezadu, ale já si jídlo musím koupit.