Avatar uživatele
Ametyst

Ma pro vás dnešní datum kromě zábavného rysu i hlubší význam?

Dnes 02 02 2020 , a čteme odzadu totéž: 02 02 2020.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? EKSOT123, Karolajn, Viktorie II. před 1517 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
da ny

Tři dvojkové únorové dny mají přát štěstí na nové životní cestě (vztahy).
20. 02. 2020 má být vhodným dnem pro sňatky
https://www.jen­zeny.cz/horos­kopy/unor-2020-prinasi-magicka-data-ve-znameni-dvojek-zjistete-co-vas-ceka#utm_conten­t=freshnews&ut­m_term=2.%20%C3%BA­nora%202020&ut­m_medium=hint&ut­m_source=sear­ch.seznam.cz

Pro mne kromě zábavného rysu má význam pracovní. V podvečer jdu do práce : Hlubokého nic. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Na dnešní den připadá křesťanský svátek Hromnice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Je to jenom zajímavost, jinak datum jako každé jiné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Dnešní datum je zajímavé i tím, že je 33 den v roce a zbývá ještě 333 dnů do konce roku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dnes má brácha narozky, to je všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Moc pěkné datum. Navíc dnes jsem se vzbudil v noci ve 2, pravděpodobně mohlo být 2:02. Jdu k oknu, otevřu je, podívám se nahoru a bác! Blesk a hrom! Bouřka. Vůbec si ze mně takhle asi někdo střílí. – Tuhle jdu po Brně, nálada pod psa přemítajíce budoucích vyhlídkách. Vtom mi sedlo na ruku slunéčko. Zvednu ruku a slunéčko se krásně vzneslo vzhůru. Kouknu kolem sebe a stojím před vchodem nějaké nadace s nápisem Hope! Ne, že by mě takové příhody nějak moc povzbudily, ale vtipné to je, to se musí uznat.
Vždycky jsem obdivoval skřivany, co si tady tak brzo počnou: Na hromnice musí skřivánek vrznout, i kdyby měl zmrznout. Hromnice: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Hromnice_(sv%C3%A1­tek)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Ano, byl jsem týden doma, nemocný a zítra jdu zase do práce. Tak si musím koupit něco na jídlo. Datum mohu číst dneska stejně zepředu i zezadu, ale já si jídlo musím koupit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek