Lurius

Má elektrická kytara smysl pro sólistu?

Má smysl, aby si koupil elektrickou kytaru někdo, kdo ví, že nikdy nebude hrát s kapelou?

Nejlepší odpověď
xxx3

Proč ne? Může hrát jen sám pro sebe, pokud ho to bude bavit.

Další odpovědi
anonym

já jí například mám. koupil jsem si jen pro sebe na brnkání, když mě to chytne. kombo Marshall 50W, efekt Boss MT2 a kytara B.C. Rich

sesednizkola

Kup si spanelku. Je to sice mnohem vetsi drina , ale odmena je o to vic sladsi a krasnejsi :)

Klaproth

Pokud si myslíš, že elektrická kytara je určená jenom na hraní v kapele, tak se na to vykašli a na kytaru nehraj.

Michálek1245

Jako čistě teoreticky jo, ale proč by to někdo dělal? Je to moc velká investice do toho, abyste hrál sám. Se podívejte třeba jak vybrat kombo na elektrickou kytaru na článek od https://www.top­muzika.cz/maga­zin/jak-vybrat-kombo-na-elektrickou-kytaru/ a sami uvidíte, jestli to pro vás má význam. Jinak samozřejmě pro solistu je elektrická kytara jako dělaná. :)