arygnoc

Má prezident Zeman „gule“?

Má prezident Zeman „koule“?

Podarí sa mu presvedčiť ľudí, že politika nie je fakt iba špinavá vec a že môže byť prospešná širokým masám, nie iba vyvoleným?
Podarí sa mu presvedčiť politikov, že sú tu pre ľudí a nie oba pre vlastné korýtka?

Fandím mu, konečne niekto sa aspoň snaží vyhádzať ten Augiášov chliev.
Aký je váš názor?
Podarí sa mu to?
Fandíte mu?

Nejlepší odpověď
ahold

Určitě má.
A přeju nám všem, aby se mu povedlo zbavit nás od zlého. Amen

Další odpovědi
mojitek

Ať je Zeman jakej je,tak ještě jsem nepostřehl nějaký „proti“ co by mi na něm vadilo.Je to člověk z lidu, a na rozdíl od předešlýho „presidenta“ a dalšího „kandidáta“ ví co obyčejný lidi trápí . Není to typ kterej by se dal utáhnout na vařený nudli a ani to není typ který by se nechal jakkoliv uplatit-a to je pro mě důležitý.A to,že si občas přihne slivovicí..klidně mu to za ty podstatný plusy odpustím.

pusinka50

Nastoupil svým rozhodnutím zvolit Rusnoka správnou cestu, jen ať se ty vyžraný prasata z TOP0 a ODS škodící všem obyčejným lidem kousnou do zadku, jak se snaží zuby nehty udržet u koryta, pustili se do něj, jako supi do mršiny, Kalousek se neštítí ani zastrašovat. Jen tak dál Milošku a co nejvíc těch zlodějskejch vychytralejch zkaženejch korupčníků vyházej! 🙂 Volila jsem ho a volit ho budu a že si dá někdy štamrpli, on to aspoň přizná, Kalousek chlastá ještě víc a je mu to prominuto, protože o tom nikdo nemluví

Drap

Nejsem žádný jeho příznivec, ale fandím mu v tomto. Je to asi nejlepší cesta, jak alerspoň částečně uvést věci do normálu.

ratava

Tak „gule“ nejspíš má… Jen si nejsem jistá, zda s nimi sjedná pořádek na politické scéně. Jeho navrhovaná vláda odporníků (úředníků?) tu bude nejspíš jen do řádných voleb a za tu dobu se toho s republikou udělat moc nedá. Nebo já určitě nevěřím tomu, že se za tak krátký čas naplní prázdná státní pokladna, zvednou důchody, zlepší zdravotnictví, školství, odbourá byrokracie, zmizí korupce, zmenší nezaměstnanost a vylepší nevím-na-co-se-ještě-nejčastěji-hořekuje…
Rozhodně je to ale dostatečná doba na to, aby se lid- rozhodující hlas ve volbách- dal „obalamutit“ různými sliby na lepší zítřky… Takže prezident může momentálně vyházet kohokoliv, my si je tam (bohužel) stejně zvolíme znova… Takže- jestli se nezmění česká mentalita, nepodaří se nikomu nic… A jásat nad tím, že někdo něco udělal za nás, ke změně určitě nespěje…
Ať je prezidentem Zeman, nebo někdo jiný, ten Augiášův chlév si musíme uklidit sami… A „koule“ k tomu nepotřebujeme, stačí zdravý selský rozum…

Doplňuji:
překlep- odborníků…

honza19hk

řekl bych že má. Pokud mu ještě chlastem neupadly.

anonym

Taky bych řekla že je má když má dceru… Já ho nemám ráda :-/ Nevolila jsem ho!

emamamisu

kdyby se účastnil bunga bunga party, byli bychom chytřejší