Kryšpín

Má president USA Donald Trump pravdu, že WHO zaspala, či nikoliv?

Čínská vláda dne 31.12.2019 oznámila WHO, že se objevil nový agresivní virus, který nelze zastavit a nejsou na něj léky. WHO dva a půl měsíce klídek, pouze kritika nošení roušek později obrat o 180 st.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Zaspali oba. A Trump se podle osvědčeného hesla „nejlepší obrana je útok“ snaží přehodit svou vinu na jiného.

Další odpovědi
Edison

WHO vyhlásila „národní pohotovost mezinárodního významu“ 30. ledna 2020, tj. měsíc po tom, co Čína upozornila WHO. Je ale fakt, že spíše než Čína je WHO tou organizací, která, tehdy ještě epidemii, bagatelizovala.

Zdroj: https://medium­.com/@krivka.a­dam/koronavirus-pro%C4%8D-mus%C3%ADme-jednat-hned-6136d561d955

Ametyst

Dva měsíce je normální byrokratická délka odezvy. 🙂 Alarmující zprava je, ze zdravotní expert, kterého si najala EU, včera rezignoval na funkci, protože ho nikdo z Evropské komise neposlouchal. Až budu u PC, dam link.

aliendrone

Další objevená Amerika? Možná sis nevšiml, ale SIGNIFIKANTNÍ vlastností organizací tohoto zhovadilého úpadkového systému je, že VŽDY jsou NEPŘIPRAVENY na JAKÉKOLIV méně předvítatelné/ob­vyklé situace (ačkoliv příprava na ně je důvod jejich existence). VŽDY jsou příslušné instituce ZASKOČENY, VŽDY se dopouští chyb a přehmatů – je to jejich určující systémová vlastnost. Je fuk, jestli to bude zemětřesení, 100letá voda, havárie jaderné elektrárny či Covid – cokoliv!

K ČEMU máme SZÚ s centrem epidemiologie a mikrobiologie (které samo má DEVĚT oddělení)?!? CO dělá, když „se nic neděje“ (s vyjímkou hovadin, jako je počítání/evidence HIV prasáků apod.)?

Jasně, USILOVNĚ se připravují právě na takové situace, jako je Covid. Především PROTO je máme a dobře si je platíme! Proto mě (a všechny ostatní) stát obírá o neuvěřitelné škvarky, proto stát brutálně parazituje na mé práci. Jen PROTO, aby v případě potřeby dotyčná instituce „vytáhla eso z rukávu“ a řekla, klídek, proto tu jsme, desetiletí na to čekáme a připravujeme se, teď se pochlapíme a uvidíte, že ŽÁDNÝ PROBLÉM! ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

WOW! Ty bys snad chtěl za své peníze NĚCO NA OPLÁTKU? Taková DRZOST!! A nejsi náhodou fašista/komunis­ta/anarchista atd. – zkrátka PROTIDEMOKRATICKÝ živel potlačující nějaké lidské právo? Kdo to jakživ viděl NĚCO za své peníze OČEKÁVAT? (nedejbože CHTÍT!!!)

Přesvatý Vašík-pašík ti usilovně VYBOJOVAL (spolu s partou luxusně placených „kotelníků“, „umělců“ a dalších darmožroutů) pravdu a lásku a ty, místo aby sis toho VÁŽIL, tak máš provokační dotazy? Garantuji ti chlape, že si na tebe BRZY Čestapo (BIS) posvítí – v případě, že to už dávno nedělá, což je téměř jisté! ;) :D :D

Kryšpín

Aliendrone klídek já jen čerpám názory s okolí a jelikož žiji ve svobodné a vysoce demokratické zemi, kde základní práva a svobody se zaručují všem bez rozdílů pohlaví / zatím nejsem přesně orientován / a podle Listiny čl. 17 Politická práva odst. 2, Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, neb jiným způsobem bez ohledu na hranice státu. Dal bych si pouze bacha u soudruha Kima, rudé Číny a v Rusku.

aliendrone

Kryšpín>>> Však ti aliendrone tvá prava upírat nechce, věř mi, že nemám na nich žádný zájem. (Jo to kdyby šlo o prachy, to by byla jiná!) ;) :D :D

Ametyst

Zde je link na rezignaci experta Maura Ferrariho. https://www.the-scientist.com/news-opinion/european-research-council-president-resigns-in-protest-67395
Zde také o rezignaci pana Ferrariho a o Trumpově zmrazení podpory pro WHO. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0LhXL8S7Z8M

Edison

Hele, aktualizovanej ten článek: https://medium­.com/tomas-pueyo/koronavirus-kladivo-a-tanec-e6ba3281ca51