annas

Má pravdu Tomáš Baťa?Dají dnes mladí na radu starších?

„Když jsem měl dvacet let, myslel jsem si, že můj otec je idiot. Když jsem měl třicet let, občas jsem si myslel, že má docela pravdu. Když mi bylo čtyřicet, tak jsem si myslel, že to byl docela moudrý chlap. A když jsem měl padesát, řekl jsem si: Kdyby tu tak byl a poradil mi!“

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle,když jsem četla poprvé,tak jsem si ihned říkala,jaká je to pravda.S odstupem let každý k tomuhle moudru dospěje.

Další odpovědi
vagra

Pravdu má zcela určitě.
My starší to už víme. A mladí? Po čase na to příjdou taky, jako Tomáš Baťa.

dědapetr

Měl úplnou pravdu u nás jsme 3generace tak to vidím nejmladší neposlouchá střední pochybuje a já říkám proč jsem víc neposlouchal.

Děda Louda

Pan Baťa má stopro pravdu. Vždycky to tak bylo, je a i bude. Zkušenost je nepřenosná, takže každý si musí tu svoji hubu nabít sám. Pak uvěří.

anonym

Ja mam 2 syny – dospele a vychovavame se navzajem . I ja si z nich hodne beru a casto si k nim chodim pro radu. Dovedou byt jak mili , tak kriticti … proste u nas je vse " na pravdu ". Mam stesti. -iv-