annas

Má pravdu filozof, dramatik, básník a politik Seneca v tom, že neštěstí člověka jistým způsobem posiluje?

Lucius Annaeus Seneca – Trvalé neštěstí má tu jedinou výhodu, že ty, které stále sužuje, nakonec zocelí.

Čím asi?

Nejlepší odpověď
vagra

Lucius Annaeus Seneca má samozřejmě pravdu, odtud taky pochází ono známé:
„Co tě nezabije, to tě posílí.“

Další odpovědi
anonym

Ja radsi zustanu nezocelena ! Znam i lidi , na ktere se porad lepi smula , nestesti a nejak se to nelepsi … a to je moc smutne. ;-( -iv-