Ella

Má PhotoFiltre funkci redukce červených očí?

Potřebuji upravit červené oči na fotce, bohužel mám k dispozici pouze tento program nebo Malování :D Je tam někde tato funkce? Jestli ano, můžete mi říct, kde ji najdu?
A jestli není, můžete mi poradit, jak oči upravit bez stáhnutí jiného programu?
Děkuji předem

Odpovědi
Sůwa

Já to doposud dělala v programu Picaa 3, ale možnost je i v Photofiltre, našla jsem to v nápovědě :
http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2066nadap032430908­920237.jpg