Kadee

Má pes zájem o fenu v době hárání, když už je pravděpodobně bře­zí?

Nebo to pozná a už to nezkouší?

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud je pes zcela v pořádku, tak zájem má kiž i předem a i nějaký čas potom. Fena ho ovšem na sebe nepustí, pokud nejsou vhodné dny./Uvádí se že vhodná doba je 12 – 16den hárání /Pokud chceme zapustit, většinou se pokus za jeden či dva dny opakuje.

Další odpovědi
Conchus

Samo sebou, nepozná a zkouší a zkouší.

Janichkah

Jasně že jo. U jednoho vrhu můžou být otci i dva psi. zajímavé že? Fence se totiž vajíčka uvolňují postupně a v době harání ji můžou nakrýt i dva pejsci a štěnátka jsou pak taková a maková (třeba 3 štěňata mají jednoho tátu a tři jiného) :D

jaroš

Pes zájem má.Ofšem nekterá fena když už je pravděpodobně březí psa odmítá.