IQ tykve

Má opravdu takový efekt Coca-Cola a Mentos ?

Nejlepší odpověď
Braník

Asi ano,je toho všude dost:
http://www.you­tube.com/resul­ts?search_que­ry=Coca-Cola+a+Mentos+&oq=Co­ca-Cola+a+Mentos+&gs_l=y­outube.12...6965­.6965.0.8261.1­.1.0.0.0.0.495­.495.4-1.1.0...0.0..­.1ac.2.11.you­tube.Mt-nce0n5Ew
Doplňuji:
IQ tykve,nenech se rozladit kecama Bohemicy,ta bude prudit i na smrtelný posteli,
pořád musí někoho upomínat a sekýrovat,musíš to přežít,jiná nebude.

Další odpovědi
Emefej

Ano, funguje to, ověřeno pokusem.

Reezo

Dej alobal do mikrovlné trouby a budeš mít diskotéku 🙂

IQ tykve

Bohemica . Myslíš, že jsem takový háklivý jako někteří zdejší zlaťáci ?
I tvůj dovětek je hoden ke smazání, ale nechám jej pro výstrahu!

IQ tykve

Tak to raději nebudu zkoušet!