Dvorní šašek

Má ocenění Český slavík v současnosti vůbec nějaký společenský kredit, nebo pozbylo své vážnosti?

Jak se na to díváte a co jste říkali na výsledky včerejšího vyhlášení?

Nejlepší odpověď
Kelt

Určitou část populace to zajímá, je to asi 20%. Já jsem se nedíval, ale výsledky znám. Když se mi písnička líbí, tak si ji poslechnu, případně koupím. Nepotřebuji vědět umístění interpreta v soutěžích.

Další odpovědi
paul1

Já myslím, že se drží tradice.

Rocker

Nějak moc mě to nezajímá.
Je to soutěž popularity,takže jí většinou vyhrají ti,které je nejvíc slyšet v rádiích.A protože většina rádií hraje stále dokola stejné odrhovačky,umísťují se ve Slavíkovi pořád stejní ,,umělci"

Darcy

u mně všechny tyhle soutěže patří do jednoho pytle a už nevypovídájí úplně o ničem – prostě nevěřím výsledku. Ani CZ ani SK.
Čím méně lidí to zajímá, o to méně transparentní a určující to je.. hlasují skoro vždy jen přátelé, rodina a širší okolí -tedy ze sympatie a známosti, skutečných fanoušků je málo a to podle mně platí o všech těchto soutěžích v pytli (všechny ty Miss, TyTy, OTO, Elite a pod..)
Kdysi mně ještě bavil Český Lev, ale pak jsem viděla 2 fakt blbé ročníky a prešla mně chuť. Nevím už kdo to komentoval, ale vím že tam bylo hodně stupidních politických komentářů/narážek, takže jsem ani nedokoukala.

cappuccino

Na letosniho Slavika jsem prepnula cirou nahodou. Prekvapili me moderatori a i udelovani cen. Jednak se udelovaly ceny skupinam, ze kterych si nikdo pro vyhru neprisel. Jakuba Kohaka mam rada, ale tady ze sebe udelal saska a trochu se tak pridal k tem dvema moderatorum.
O vysledcich souteze mam vazne pochybnosti. Spousta lidi se v soucasne dobe na TV nediva, tudiz nejake hlasovani online ma asi jinou hodnotu, kdyz nehlasuji mladi lide, kteri vetsinou o zpevacich vedi nejvic a take rozhoduji. Otazkou tedy je, kdo vlastne rozhodoval?
Jinak spolecenskou udalosti to bylo kazdopadne, umelci nam prevedli saty a sperky za miliony. Za tyden se o tech samych „celebritach“ docteme, jak jsou na tom fin. spatne, jak musi setrit, neb je opustil jejich bohaty milenec!
Ale podivana to byla, i kdyz jsem stihla jenom kousek:)