Avatar uživatele
led

Má niekto spočítané koľkonásobným registrovaným uží vateľom je na tejto stránke Martin Kolesa?

Stretávam sa tu s roznymi variáciami jeho mena. Mýlim sa?
PS.
Necháme v tom Michala Kolesu trpieť, aby sa niekto „obohacoval“ na jeho úkor? Nie je toho už dosť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? iceT, johana 56, Drap, anonym před 4234 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Jsem přesvědčn, že michal je zaregistrován pouze jednou. Ostatní registrace jsou jenom proto, aby ho poškodily a zvýšily ego těm zamindrákovaných, kteří se snaží za něho vydávat. Michal má sice občas ne zcela standartní otázky a odpovědi, ale je takový jaký je, a jsem přesvědčen, že k takovýmto věcem by se nesnížil

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Dík za zastání.

Bordel tu dělají i jiní a možná větší a admina dokonce štve a vyhrožuje banáme, když se zeptám: „Kdo mi smazal otázku.“ A když jsem se ho ptal já sám,proč nevím, kdo mi to maže tak mi odpověděl,že mě to nemusí zajímat.

To už popírá úplně základní slušnost.

Já sice nemám moc společneský projev z důvodu F43.21 F20 ale snažím se psát diplomaticky, abych někoho neurazil, to že se mi ně to někdy nedaří nebo je „adresát“ ve špatné náladě že ho rozruší i „zrnko prachu na nohavici“ to už jaksi neovlivním.

Už jsem to říkal několikrát, že na netu se blbě pozná, jestli to člověk myslí vážně nebo si dělá srandu, jen proto, že se zapomene smajlík.

Ona vtupně napsaná věta bez smajlíku vypadá někdy blbě, nelogicky a pak admin dojde k nesprávnému závěru a smaže.

Kdyby mi dal možnost otázku opravit tak bych ten smajlík dopsat a už by bylo jasné na první pohled, že otázka odpověď, je v trochu „recesním“ duchu, že nechci jenom uživateli odpovědět – samozřejmě k věci a zároveň i pobavit ostatní.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Dělej přece co můžeš, práva na to máš.
Já takto činím, nemusím se přece domlouvat na nějaké společné akci 😁.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

řekl bych že uživatel „neplavec“ je taky Michal.O dalších jeho účtech nevím.Ale není zas tak těžké na to přijít.Už podle typu otázky zjistím,že to je on.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek