e1232851@trb

Má zde někdo zkušenosti s brigádou plavčíka v USA?

Odpovědi
Drap

Michala už bohužel tady nemáme. Jedině on viděl o plavání, plavčících a plavkyních všechno.

anonym

Drape, otázka zní, jestli má někdo zkušenosti s brigádou plavčíka v USA a nemá nic společnýho se zesnulým Michalem Kolesou.
Ten nikdy v USA nebyl a ještě k tomu neuměl plavat.
Tady jsou jeho slova:
Já plavat neumím, ale obdivuji holky co se tuto těžkou věc dokázaly naučit.
http://objevit­.cz/45-hlasek-michala-kolesy-na-ktere-nikdy-nezapomeneme-t41772

klumprt

Já ne, ale znám někoho, kdo je má. 🙂

Admin2

Uživateli Jugare,

opakovaně vás upozorňuji, abyste byl zdvořilý a pozorně četl otázky.

Jedině tak můžete poskytnout správnou a užitečnou odpověď, jak je uvedeno v Kodexu.

anonym

Drape,otázka zní, jestli má někdo zkušenosti s brigádou plavčíka v Usa a nemá nic společnýho se zesnulým Michalem Kolesou.
Ten nikdy v Usa nebyl a ještě k tomu neuměl plavat.
Tady jsou jeho slova:
Já plavat neumím, ale obdivuji holky co se tuto těžkou věc dokázaly naučit.
http://objevit.cz/

annas

Ad Jugar,

opravdu nerozumíš psanému textu, navíc neumíš opsat zkratku USA. Kde máš uvozovky, když cituješ Michalova slova?

Tvá odpověď není reakcí na otázku, ale „peskováním“ jiného odpovídajícího.

Je opravdu pro tebe tak náročné, abys odpovídal k věci a nepsal bláboly?

Dvakrát měř, jednou řež … 🙂

Drap

Na rozdíl od tebe, číst umím. A s otázkou to má více společného, než tento tvůj blábol. Koho zajímá že obdivuješ holky co se naučily plavat. To Michal dával podstatně lepší otázky. A jak víš, že Michal nebyl v USA ?

anonym

Drape:
V mé odpovědi máš napsaný jeho slova!!!!!!
Né moje,umíš číst?????
Za dvojtečkou jsou jen jeho slova!!!!!!!