Má někdo zkušenosti s tímto cestovním hrnkem na kávu?

https://www.tchi­bo.cz/m/cestov­ni-hrnek-na-kavu-p400137569.html

Nejlepší odpověď
Drap

Ne přímo s tímto, ale s podobným. Pol jsem z toho pouze jednou a potom jsem ho hned zahodil.Kafe z toho nechutná a je to nepříjemné, alespoň pro mne.

Další odpovědi
Malvína

S podobným typem hrnku. Proč se ptáš? Ale bude zřejmě dobrý, Tchibo věci umí. Pořád něco objednávám.

nyjono

Jako jaké?
Je to normální termohrnek průměrné kvality za běžnou cenu.

Po mnoha zkoušeních mi vyhovuje Contigo.

Z plastových hrnků často cítím pachuť,ale to je hodně různé.

nyjono

Malvíno, elektro moc neumí.

Malvína

Tak zrovna velké elektrospotřebiče jsem po internetu neobjednala snad nikdy, ale malé věci za mě ok. Například silikonový elektrický kartáček na čištění obličeje – skvělá koupě. Úplně na stejné úrovni, jako firma, která s kartičky na obličej prisla jako první a jejich cena je od 1200 po nějakých 5000.