annas

Má někdo zkušenosti s reiki?

Osobně jsem se s touto léčivou silou nesetkala. Vím jen, že reiki je univerzální životní energie, která prostupuje celý kosmos a vše živé i neživé. Člověk se prý spoluje s prapůvodní silou, která nás stvořila.
Pokud reiki znáte, sdělte, zda Vám tato energie nějak pomáhá či pomohla. Je dobré reiki vyzkoušet?

Nejlepší odpověď
rynek878

Osobně se znám s člověkem,který byl zrovna tak jako já nervově na dně,až prý mu pomohlo „reiky“,snažil se mne taky přesvědčit abych objímal stromy apod.ale já asi nejsem zrovna člověk,který by na tyto síly moc věřil.Je pravda,že na onom člověku jsem pozoroval velké zlepšení jeho psychického stavu.
zde je link:

Zdroj: http://www.reiki-cchikung.cz/re­iki/mistrovsky-stupen.php

Další odpovědi
anonym

To staré „Věř a víra tvá tě uzdraví“ určitě funguje.Má to ovšem své hranice.Možná.

led

stará lekárska múdrosť je: viera vo vyliečenie pomáha. Tak isto je to aj s reiky. Ak chcete, pomôže. Ak nespolupracujete aj mysľou, nepomôže. Veď všetci čerpáme pozitívnu energiu aj zo stromov, slnka, vody. Ak sa do vody len ponoríte, neosvieži vás. Ak sa do nej s radoťou namočíte, pocíte osvieženie. To je aj princíp reiky.