Jekaterina

Má někdo zkušenosti s programem na vytvoření rodokmenu family-tree-builder?

Ráda bych si vytvořila svůj rodokmen, ale mám strach jetli tento soubor není závadný a nezaviruje mi počítač. Jestli s ním má někdo skušenosti nebo zná lepší program ať se ozve. Děkuji

Odpovědi
melanie

Ne nezaviruje a je to asi nejlepší program zdarma.
Doplňuji:
talka: je to totéž…

mosoj

Nezaviruje.
Problém je ovšem v tom že v bezplatné verzi to pojme cca 120 osob. Což pro rodokmen moc není.

talka

http://myheri­tage.cz/ – výborný celosvětový program. Počet členů je myslím neomezen – mám jich tam už 140.
Doplňuji:
TÉŽ ZDARMA