Michellee

Má někdo zkušenosti s přeinstalováním operačního systému Meego na android (nokia N9)?

Odpovědi
Bedy

Osobně bych to nedoporučoval – hlavně z toho důvodu, že některé funkce nefungují – například foťák nejde apod.
Existuje i způsob, že tam MeeGo zůstane a Android pojede jako nadstavba. Nevýhodou je zde to, že Android sám o sobě je pomalý a když jede takto virtuálně, tak nevím, nevím. Navíc nejnovější verze takto nejede a ty starší za moc nestály (ne že by ty novější byly nějaké světoborné)
Pozor! I tímto způsobem přicházíte o záruku!

anonym

přímou zkušenost nemám, ale nedávno jsem narazil na tento návod krok za krokem který popisuje postup jak na to http://www.my­nokia.cz/meego/po­drobny-navod-jak-nainstalovat-android-do-nokia-n9-krok-za-krokem/

Majkl95

Můžu ti říct že Android není žádná výhra :D seká se je pomalý a otravoval pořád že je málo paměti :/ jednoho dne se úplně sesypal :D zkus N9 prodat a koupit si Lumia 800 ;) je na chlup stejná ;) kámoš měl tu N9 prodal ji za 4 tácy a za 3 si koupil použitou Lumii 800 ;) má víc aplikaci her lepší ovládání :)