Pottato

Má někdo zkušenosti s prací u PPL? Jak to probíhá? Od naložení po odvoz k zákazníkovi..

Nejlíp někdo na zlínském depu.. K tomu bych se rád zeptal jaký mají cca plat, atd.. A jestli má vůbec cenu jít tam dělat nějakou kariéru.. Díky!

Odpovědi
Kelt

Objednej si nějaké zboží, nech si ho dovést a přitom se zeptej řidiče. Případně si vyžádej schůzku s jeho nadřízeným. Někdo ti připraví zboží, ty ho přebereš. Možná osobně, možná budeš mít auto už připravené. Dostaneš rozpis adres, kontaktní telefony a vyrážíš. Máš na to nějakou dobu, určenou trasu, režim jízdy.