Amisek

Má někdo zkušenosti s novým telefonem HTC Sensation..Jestli ano,tak jaké jsou první dojmy..Díky

Odpovědi
plinka44

Ano mám zkušenosti s léčitelem který pomohl mě i dětem a známým. nikdy jsem nevěřila léčitelům ale dnes ano a nedám na mého léčitele dopustit.
Jeho email je – lekpri@seznam.cz
Věřím že pomůže i vám

RomanP

koukám že vám léčitel opravdu pomohl. Jste od té doby nějak mimo protože nechápu vaši odpověď

anonym

je to prakticky jeden z nejlepších Android telefonů současnosti.

Ostatně můžete si přečíst více než 50 krátkých recenzí uživatelů, kteří už jej mají (níže na stránce → http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/htc-sensation/recenze/